Teddies Hojdačka kohút

TOP 38 v kategórii Hojdacie koníky

Teddies Hojdačka kohút

Hojdačka kohút 2+ Tradičná drevená hojdačka pre deti v podobe kohúta. Húpanie dieťa zabaví na dlhé chvíle. Vysoké operadlo a nízko posadené sedadlo zaisťujú väčšiu stabilitu...
Doporučená ponuka Babymall.sk

kohúty
Určenie
pre dievčatá a chlapcov
Drevené

• je to klasická detská hojdačka a vyrástli na nej moje deti a teraz som ju zakúpil pre vnučku. Nové hojdačky, nie, že by neboli dobré, ale z tejto hojdačky dieťa nespadne
    • ťažko povedať, či ide o nevýhodu - ale na designe hojdačky sa nič nezmenilo... za 30 rokov...
    • možno trochu popracovať na jemnejšom opracovaní madla

• pekné graficky
    • bezpečné
    • jednoduchá montáž

Spomienka na naše detstvo, teraz sme to kúpili pre vnučku. Super :o)

Nosnosť
20 kg
Druh zvieratka
kohúty
Určenie
pre dievčatá a chlapcov
Drevené

Hojdačka kohút 2+

Tradičná drevená hojdačka pre deti v podobe kohúta. Húpanie dieťa zabaví na dlhé chvíle. Vysoké operadlo a nízko posadené sedadlo zaisťujú väčšiu stabilitu dieťaťa a bezpečnosť pri hojdaní.

Hojdací kohút je kvalitný český produkt vyrobený z viacvrstvovej tvrdenej preglejky.

Boky hojdačky, kde je vyobrazený kohút, sú lakované.

Jednotlivé diely si treba spojiť s pomocou priložených skrutiek a vrutov.

Obsahuje návod na montáž.

Rozmery kohúta sú 53×75×30 cm a sedacia plocha je 28×18 cm.

Maximálna nosnosť je 20kg.

Vhodná pre deti od 2 rokov.

• možno trochu popracovať na jemnejšom opracovaní madla

• pekné graficky
    • bezpečné
    • jednoduchá montáž

Spomienka na naše detstvo, teraz sme to kúpili pre vnučku. Super :o)

• Pekný, vyzerá kvalitne
    • Dieťa 2 r 11 mes. nevie do neho sám sadnúť lebo je vysoký

Malý nemá záujem Nevie do neho sám sadnúť lebo je vysoký Je potrebné ho aj vyberať Nie je samostatný V škôlke podobnú hračku zbožňuje je v nej samostatný Je určený od 3 rokov podľa návodu no musí dieťaťu pomáhať dospelý čo je nevýhoda

• , zakúpené v Bambino.sk

• pre malé deti výborná hojdačka
  • , zakúpené v Bambino.sk

• Kedysi to bola hračka na ktorej sme vyrastali, teraz som bola rada že som mohla urobiť radosť svojmu malému synovcovi. Ďakujem

• výrobok je z dreva - vhodný pre malé deti

• retro, návrat do spomienok
    • český výrobok
    • poteší dieťa
    • krásny produkt
    • pri skladaní potreba silného chlapa

Tento produkt som zakúpila svojej krstnej dcére na 1. narodeniny. Malinká mala veľkú radosť :) Podobné retro kúsky úplne zbožňujem, voľba bola pre mňa už dlho jasná. Trošku sa nám zdal kohútik menší, ako boli v minulosti, ale stále neviem, či sa to len zdalo, alebo je fakt menší. Každopádne super, na prvý pohľad sa zdalo že aj pre 1. ročnú to bude malé, no keď sme postavili tak miesta habadej :D Návod na poskladanie nie je komplikovaný, ale je treba silného chlapa, my sme skladali bez vŕtačky :) Ja som s výberom darčeka nadmieru spokojná.

• primerane veku dieťaťa
    • nostalgia z detstva

spokojná
    odporúčam

objednávali sme tovar ktorý nie je dostupný bežne v predajniach. Teším sa, že bola možnožnosť kúpiť uvedený výrobok u Vás. Ďakujem veľmi pekne, sme spokojný nielen my ale hlavne náš malý vnúčik.