Heureka.sk - nákupný radca


Poradňa Hojdacie koníky

Ako vybrať hojdacieho koníka?

Hračky pre deti sú neodmysliteľnou súčasťou ich výchovy. Drevené, plastové všetky majú svoj pôvab aj zmysel. Hojdacie hračky sú klasikou. Hojdacie kone naučia deti skvele držať rovnováhu a tiež zvykať si na pohyb. Budú im na dlhú dobu robiť spoločnosť.
 
 
 

Prečo zvoliť hojdacie hračky?

 
Pravdepodobne každý z nás už stál pred voľbou, čo kúpiť dieťaťu na hranie. Voľba hračky býva ovplyvnená mnohými faktormi. Okrem iného chceme, aby bola hračka bezpečná a zabavila deti na dlhú dobu. Hojdacie kone spĺňajú všetky podmienky, patria medzi klasické hračky a malé deti vždy zaujmú.
 
 
 

Aký zvoliť materiál?

 
Hojdacie hračky vyrobené z dreva sú jednou z najlepších alternatív oproti nespočetnému množstvu plastových a iných hojdacích hračiek vyrobených zo syntetických materiálov. Okrem iného veľká časť hojdacích drevených hračiek je vyrábaná ručne, či už celá, alebo aspoň z časti.
 
 
 

Typy hojdacích hračiek

 
Hojdacích hračiek na trhu je naozaj veľa. Môžete si vybrať z rôznych farieb a dizajnu. Výber záleží na Vašom vkuse, na deťoch a tomu, čo sa im páči. Hojdacie hračky majú svoje doplnky a niektoré vydávajú rôzne zvuky.
 
 
 
Porovnať hojdacie koníky