Jaroš Vladislav Hojdačka kohút

kohúty
Drevené

• výhoda
  • , zakúpené v 4kids

• spokojní sme s výrobkom..je pre vnúčika...aj moje deti sa s tým dlho vyhrali-vyhojdali
  • , zakúpené v FunKids

• Krásny, vyzerá kvalitne, nutnosť zložiť ho (stačí doťahovačka a vedieť, do ktorej strany točiť :))
    • Nostalgický kus, všetci sme na takom vyrástli
    • Od kúpy ubehlo málo času, ťažko povedať, či sa za chvíľu nerozpadne.. no zatiaľ to nevyzerá, žeby sa mal
    • Neterka mala veľkú radosť a páčil sa jej

Vraj od troch rokov... dvojročné dievčatko sa nám doň vmestilo akurát, bud rok bude primalý.
    Pre trojročné priemerné dietko bude možno na jednu sezónu :)

Druh zvieratka
kohúty
Drevené

Detský hojdací kohútik z dreva. Nestarnúci hračka, ktorú poznali už naši rodičia a stále je v obľube. Hračka napomáha deťom s rozvojom motoriky. Nosnosť 20kg.Klasické drevené hojdačka českej výroby, umožňuje pohodlné a bezpečné hojdanie a zároveň je veľmi stabilný. Je vyrobený z kvalitného pevného materiálu, jednotlivé diely sú pospájané skrutkami a skrutkami. Dodávame rozložené.

• výhoda

• , zakúpené v FunKids

• Nostalgický kus, všetci sme na takom vyrástli
    • Neterka mala veľkú radosť a páčil sa jej

Pre trojročné priemerné dietko bude možno na jednu sezónu :)

• Nutnosť montáže

Nadčasová vec kvalitný výrobok

• Stará dobrá hojdačka
  • , zakúpené v obchod-detom.sk

Moja spomienka na detstvo. Vnučka ma veľkú radosť z drevenj hračky

Som úplne spokojná :-)